🌼DOVOLENÁ 22.7. - 4. 8. V tomto termínu budeme vyřizovat pouze objednávky, které obsahují čistě jen credencialy. U všeho ostatního si tedy raději udělejte zásoby předem. Děkujeme za pochopení. Letnímu odpočinku zdar ⛱ Jsme dobrovolnický spolek a objednávky vyřizueme 1x - 2x týdně podle našich časových kapacit. Nenechávejte své objednávky na poslední chvíli, přinese to víc klidu Vám i nám.

Jednokolečko - pronájem

fauteuil randonnée joelette classique monoroue vue avant C10P087 e1523432910676 1000x708
ZDARMAZDARMA

Vydejte se na pouť, do přírody, do hor i přesto, že jste upoutáni na invalidním vozíku. Zdá se vám to nemožné? Vězte, že to možné je. Stačí mít pár dobrých přátel a půjčit si naší "jednokolku". Ve videu se podívejte jak taková jízda vypadá.

Můžeme doručit do:
22.7.2024
500 Kč
Skladem (>5 den)

Naše jednokolka je první svého druhu v České republice. Je od společnosti Joelette. První testovací jízdu absolvoval Honza Dušek v rámci projektu Černobyl na kolečkách a tak víme, že kolečko vydrží a zvládne opravdu hodně. Jednokolku nabízíme k zapůjčení, od jedno dne až po týden (po domluvě i více). Podmínky jsou smluvní. Minimální zápujční doba je víkend. Vyzvednutí v pátek a vrácení v pondělí. Cena by neměla být překážkou, pokud nemáte potřebné finance, neváhejte nám napsat, pokusíme se nalézt společné řešení.

Jednokolečko jsme mohli pořídit díky laskavé podpoře Nadace ČEZ - Pomáhej pohybem - https://www.nadacecez.cz/ a díky vstřícnosti společnosti Joelette and Co - https://www.joeletteandco.com/

 

Kód Kód: 180
Jméno značky: Ultreia
Kategorie: Všechny produkty
Hmotnost: 50 kg

Jednokolka v praxi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: