Objednávky vyřizujeme 2x týdně, většinou v úterý a čtvrtek. Nenechávejte své objednávky na poslední chvíli, přinese to víc klidu Vám i nám.

O nás

Ultreia je otevřeným sdružením přátel svatojakubské poutní cesty a putování vůbec. Od roku 2008 rozvíjíme poutní stezky. Konkrétně se jedná o udržování tras, jejich značení, informační podporu, vydávání letáků a českého credencialu. Spolupracujeme s městy, obcemi a dalšími spolky na rozvoji poutních tras a rozšiřování informovanosti. Spravujeme web Ultreia.cz a nově jsme pro vás připravili i e-shop, kde můžete pohodlně zakoupit český credencial pro putování u nás i v zahraničí a další poutnické drobnosti.

 

Zakoupením produktů na našem eshopu podporujete rozvoj svatojakubských cest v ČR. Pokud byste nás chtěli podpořit i jinak, můžete se stát naším členem, patronem některého z úseků cesty nebo nás podpořit finančně na Darujme.cz. 

 

 

Věděli jste, že Ultreia znamená ve francouzštině dál, jen dál? Jedná se o pozdrav poutníků, kteří si tímto zvoláním přejí něco ve smyslu šťastné cesty. Celý text písně zde.

 

 

Další informace o naší činnosti a patronství můžete zhlédnout v reportáži České televize pro Křesťanský magazín:

https://www.ceskatelevize.cz/porady/1098528273-krestansky-magazin/320298380040005/video/786866