O nás

Ultreia je otevřeným sdružením přátel svatojakubské poutní cesty a putování vůbec. Od roku 2008 rozvíjíme poutní stezky. Konkrétně se jedná o udržování tras, jejich značení, informační podporu, vydávání letáků a českého credencialu. Spolupracujeme s městy, obcemi a dalšími spolky na rozvoji poutních tras a rozšiřování informovanosti. Spravujeme web Ultreia.cz a nově jsme pro vás připravili i e-shop, kde můžete pohodlně zakoupit český credencial pro putování u nás i v zahraničí a další poutnické drobnosti.

 

Zakoupením produktů na našem eshopu podporujete rozvoj svatojakubských cest v ČR. Pokud byste nás chtěli podpořit i jinak, můžete se stát naším členem, patronem některého z úseků cesty nebo nás podpořit finančně na Darujme.cz. 

 

 

Věděli jste, že Ultreia znamená ve francouzštině dál, jen dál? Jedná se o pozdrav poutníků, kteří si tímto zvoláním přejí něco ve smyslu šťastné cesty. Celý text písně zde.

 

 

Další informace o naší činnosti a patronství můžete zhlédnout v reportáži České televize pro Křesťanský magazín:

https://www.ceskatelevize.cz/porady/1098528273-krestansky-magazin/320298380040005/video/786866

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení