🌼DOVOLENÁ 27.6. - 7. 7. V tomto termínu budeme vyřizovat pouze objednávky, které obsahují čistě jen credencialy. U všeho ostatního si tedy raději udělejte zásoby předem. Děkujeme za pochopení. Letnímu odpočinku zdar ⛱ Jsme dobrovolnický spolek a objednávky vyřizueme 1x - 2x týdně podle našich časových kapacit. Nenechávejte své objednávky na poslední chvíli, přinese to víc klidu Vám i nám.

Kožený nekonečný deník poutníka - velké provedení

Velký bratříček kožáčku ultreiáčeku je Vám k dispozici. Ručně vyrobený nekonečný kožený poutnický deník na cesty. V provedení 15 x 18 x 4 cm. Uvnitř naleznete 4 vyjímatelné nelinkované sešity z recyklovaného papíru. V nabídce jsou 3 barevná provedení - bordó, béžová a hnědá.

1 250 Kč
Zvolte variantu
Barva: Bordó
Vyprodáno (1 ks) | 279/BOR
1 250 Kč
Barva: Béžová
Vyprodáno (2 ks) | 279/B
1 250 Kč
Barva: Hnědá
Vyprodáno (1 ks) | 279/HN
1 250 Kč

Obrovskou výhodou našeho poutnického koženého deníku je rychlá a jednoduchá vyjímatelnost vložených sešitů, které si můžete libovolně dokoupit. A tak máte jistotu, že tento kožený deník bude stárnout a krásnět spolu s vámi na všech vašich cestách a poutích.  Vyšší hmotnosti deníku se nemusíte obávat, neboť sešity lze do deníku libovolně vkládat a vyndávat. Na cestu si můžete uvnitř ponechat třeba jenom dva sešity.

Jedná se o originální výrobek, který vznikl ve spolupráci s chráněnou dílnou Lemniskáta, se kterou již několik let spolupracujeme. Viz naše ručně zdobené notýsky. V ceně deníku jsou 4 sešity s pevně danou barevnou kombinací. Obálka každého sešitu je zdobena razítkem s poutnickou mušlí. Sešity jsou z recyklovaného papíru,celkem v každém sešitu naleznete 24 nelinkovaných listů. Vložená barevná sestava sešitů je pevně daná: starorůžová, béžová, tmavě hnědá, červenohnědá. Při dokupování dalších sešitů si už ovšem volíte své oblíbené barvy.

Kožený deník se uzavírá gumičkou, která je zdobena jak jinak než přívěškem ve tvaru poutnické mušle. Barevnost dodaných deníků se může mírně lišit od barev fotografií.

Formát deníku 15 x 18 cm. Barvená kůže. Logo ultreia vyraženo v rohu přední strany, logo Lemniskáta najdete na zadní straně deníku uprostřed.

Kód Kód: 279/BOR
Jméno značky: Ultreia
Kategorie: Kožené deníky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: