Jsme dobrovolnický spolek a objednávky vyřizueme 1x - 2x týdně podle našich časových kapacit. Nenechávejte své objednávky na poslední chvíli, přinese to víc klidu Vám i nám.

Všechny cesty vedou do Santiaga (Ladislav Zibura)

Novinka
Ladislav Zibura - Všechny cesty vedou do Santiaga
–13 %

Kdo by neznal Ladislava Ziburu, spisovatele, poutníka, cestovatele a dobrodruha? Ladislav se na jaře 2023 po letech vrátil zpět do Španělska, aby vykonal svoji druhou pouť do Santiaga de Compostela. Místa, které změnilo nebo alespoň převrátilo naruby nejeden lidský život. Ladislav má smysl pro detail a vytříbený vyprávěčský humor. A tak věříme, že knížka pro vás bude dobrým společníkem a hlavně inspirací k tomu vyrazit na svoji vlastní pouť. A není nutné putovat hned do Santiaga, v Česku máme také mnoho krásných poutních míst a stezek. Kniha je s autorovým podpisem.

Můžeme doručit do:
30.5.2024
–13 % 390 Kč 390 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

V pořadí pátá kniha Ladislava Zibury, která vás provede putováním do Santiaga, které Ladislav absolvoval na jaře 2023.

Už více než tisíc let míří lidé ze všech koutů Evropy do Santiaga de Compostela. Ladislav Zibura tam poprvé putoval v osmnácti letech a teď se do Španělska vydává znovu – za vzpomínkami, dobrodružstvím a příběhy poutníků z celého světa. Přidejte se k nim a ponořte se do vyprávění plného humoru a přátelství mezi lidmi, kteří se nikdy neviděli. Dozvíte se, jak poutnictví hýbalo evropskými dějinami, a taky načerpáte tipy pro vlastní cestu. Budou se vám hodit – možná totiž zjistíte, že camino volá i vás.

NAKLADATEL: Kniha Zlín
DATUM VYDÁNÍ: 2.10.2023
EAN: 9788076625334
POČET STRAN: 336
JAZYK: čeština
VAZBA: pevná vazba
ISBN: 978-80-7662-533-4

 

Když já tak rád putuju ...,začíná první kapitola nové knihy Ladislava Zibury s názvem - Všechny cesty vedou do Santiaga.
Chodím po cestách do  Santiaga osmnáctým rokem a po přečtení více knih s touto tématikou, jsem byla zvědavá na to, jak autor téma uchopí. Kniha je především o lidech, poutnících, kteří se z jakéhokoliv důvodu vydali na cestu. Nejsem odborník, ale srdcem poutník, který potřebuje být na cestě. A tak jsem knihu rychle přečetla. Autor nám s lehkostí a humorem sobě vlastním předkládá svoje setkání na pouti. Je to dobrá sonda do našich řad poutníků a taky se dozvíte, že nemusíte mít obavy vydat se na takovou cestu sami. Všude jsou dobří lidé.
 
Tak buen camino
Olga Jankovcová


 

Kód Kód: 306
Jméno značky: Ultreia
Kategorie: Knihy a průvodci
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.615 kg

Vydej se na pouť - pro sebe i pro druhé

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MT Avatar autora | 29.1.2024
Úžasné povídání. Věnování mne dojalo, ráda jsem si poslechla povídání o vzniku knihy. V květnu chci vyrazit, dříve mne zbrzdila corona a bála jsem se , zda již fungují ubytovny. Je velmi poutavě napsáno. Asi si koupím ještě nějakou knihu od p.Zibury. A ilustrace jsou nádherné. Všem doporučuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: