🌼DOVOLENÁ 22.7. - 4. 8. V tomto termínu budeme vyřizovat pouze objednávky, které obsahují čistě jen credencialy. U všeho ostatního si tedy raději udělejte zásoby předem. Děkujeme za pochopení. Letnímu odpočinku zdar ⛱ Jsme dobrovolnický spolek a objednávky vyřizueme 1x - 2x týdně podle našich časových kapacit. Nenechávejte své objednávky na poslední chvíli, přinese to víc klidu Vám i nám.

Poslední léto - Cesta, která mi změnila život (Lucie Janíková)

Novinka
image0 (1)

Ze zápisků z cesty do Španělska a Portugalska v létě 2022 vznikla kniha. Je to příběh zachycující transformaci mladé bojácné holky v odvážnou ženu, která se rozhodla jít za svým srdcem. Tato právě titulovaná vysokoškolská studentka se rozhodla využít své poslední letní prázdniny bez závazků, aby zjistila, zda život může mít nějaký smyslVydala se tedy do neznáma hledat odpovědi.

Můžeme doručit do:
22.7.2024
420 Kč 420 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

Strávila měsíc chozením ve Španělsku na stezce zvané Camino del Norte a poté se vydala jako dobrovolnice na farmu do portugalských kopců. Není to však obyčejný příběh o nějakém chození a poznávání světa. Abyste pochopili skutečnou hloubku této výpravy, objevte nejdříve celý příběh této mladé holky a pokuste se sami přijít na to, co ji přivedlo na tuto pouť za poznáním sebe sama.

 

Kniha Poslední léto – Cesta, která mi změnila život popisuje skutečný příběh, který zahrnuje nebezpečí, strach, ale také radost, nová přátelství a krásná místa, která se člověku vloudí do srdce. Mrkněte na ukázky a nechte se inspirovat.

Kniha byla nabídnuta prvním zájemcům na podzim 2023 pomocí crowdfunding projektu na platformě HitHit (předprodej již úspěšně ukončen). S pomocí vybraných financí byla kniha následně v tištěné formě vydána v březnu roku 2024.

ISBN 978-80-87621-20-2

Hodnocení knihy na databazeknih.cz nebo cbdb.cz.

S příběhem autorky se můžete podrobně seznámit na jejím webu

Kód Kód: 354
Jméno značky: Ultreia
Kategorie: Knihy a průvodci
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.47 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: