🌼DOVOLENÁ 27.6. - 7. 7. V tomto termínu budeme vyřizovat pouze objednávky, které obsahují čistě jen credencialy. U všeho ostatního si tedy raději udělejte zásoby předem. Děkujeme za pochopení. Letnímu odpočinku zdar ⛱ Jsme dobrovolnický spolek a objednávky vyřizueme 1x - 2x týdně podle našich časových kapacit. Nenechávejte své objednávky na poslední chvíli, přinese to víc klidu Vám i nám.

Přívěšek svatojakubská mušle

Originální a stylový přívěšek ve tvaru svatojakubské mušle, který si můžete díky koženém pásku pověsit na krk nebo třeba připevnit na batoh.

Můžeme doručit do:
28.6.2024
79 Kč
Skladem (>5 ks)

Přívěšek je vyrobený ze silného hliníkového materiálu. Povrch je opatřen kvalitní vypalovanou barvu s plastickou strukturou. Rozměr 4,5 x 4,5 cm. Součástí dodávky je kožený pásek v hnědé barvě, díky kterému si můžete přívěšek okamžitě pověsit na krk. Byť je přívěšek z hliníkového materiálu (tloušťka 2 mm), jeho hrany jsou zaoblené a díky povrchové úpravě nijak neškrábe.

Přívěšek může být skvělým dárkem pro budoucí či minulé poutníky a to ať po českých nebo zahraničních svatojakubských cestách.

Autorem přívěšku je Jakub Bureš, který putoval do Santiaga ze svého domova v roce 2018: https://www.facebook.com/jakubcamino 
Jedná se o ruční výrobu se vzorem jehož autorem je sám Jakub. Máte tak zajištěno, že takový přívěšek nikde jinde nepořídíte a budete tak mít originální dárek pro sebe nebo své blízké a známé.
Kód Kód: 102
Jméno značky: Ultreia
Kategorie: Všechny produkty
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: