🌼DOVOLENÁ 22.7. - 4. 8. V tomto termínu budeme vyřizovat pouze objednávky, které obsahují čistě jen credencialy. U všeho ostatního si tedy raději udělejte zásoby předem. Děkujeme za pochopení. Letnímu odpočinku zdar ⛱ Jsme dobrovolnický spolek a objednávky vyřizueme 1x - 2x týdně podle našich časových kapacit. Nenechávejte své objednávky na poslední chvíli, přinese to víc klidu Vám i nám.

Členský příspěvek 2024

ultreia logo ultreia barevne
ZDARMAZDARMA

Členský příspěvek Ultreia na rok 2024. Jeho výše se odvozuje od data slavení svátku svatého Jakuba 25.7. Roční členství je tedy 257 Kč. 

Můžeme doručit do:
22.7.2024
257 Kč
Skladem (>5 rok)

Pokud máte chuť podpořit naši činnost nebo se více zapojit do dění, můžete se stát naším členem. 

 

Výše příspěvku můžete libovolně násobně zvýšit. Veškeré příspěvky jsou určeny na podporu provozu spolu a tedy rozvoje svatojakubských cest.

Jako členové spolku získáváte možnost ovlivňovat směřování činností spolku. Po zakoupení členství Vás prosíme také o vyplnění přihlášky pod tímto odkazem a zaslání podepsaného scanu na mail clenove@ultreia.cz. Pokud se chcete aktivně podílet na naší činnosti a mít např. hlasovací práva na každoroční schůzi, vyplňte "řádné" členství. V ostatních případech vyplňte členství "přidružené".  

Kód Kód: 322
Jméno značky: Ultreia
Kategorie: Členské příspěvky
Hmotnost: 0.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: