🌼DOVOLENÁ 27.6. - 7. 7. V tomto termínu budeme vyřizovat pouze objednávky, které obsahují čistě jen credencialy. U všeho ostatního si tedy raději udělejte zásoby předem. Děkujeme za pochopení. Letnímu odpočinku zdar ⛱ Jsme dobrovolnický spolek a objednávky vyřizueme 1x - 2x týdně podle našich časových kapacit. Nenechávejte své objednávky na poslední chvíli, přinese to víc klidu Vám i nám.

Průkaz poutníka po Cyrilometodějských stezkách

Cyrilometodějská stezka je druhou největší sítí poutních tras v České republice. Pro putování po některé z tras si můžete pořídit originální průkaz poutníka, který slouží ke sběru razítek z míst, kterými procházíte. V cíli (Velehrad) si můžete po  předložení průkazu s razítky vyzvednout pamětní list.

1 Kč 1 Kč / 1 ks
Vyprodáno (>5 ks)

Více informací o cyrilometodějských stezkách naleznete na stránkách: 

V průkazu vyplníte základní údaje a můžete vyrazit. Celkem máte k dispozici 12 stránek pro celkem 72 razítek. Síť cyrilometodějských stezek se hvězdicovitě sbíhá na Velehradě. V roce 2021 stezka získala certifikát Evropské kulturní stezky Rady Evropy, jako první stezka se sídlem v České republice. Sídlo se nachází ve Zlíně. 

Kde si necháte pas orazítkovat je jen na Vás. Někdo tak činí jen v místě ubytování, jiný u každého místa (kostely, informační centra, muzea) , na které chce mít památku. 

 

Kód Kód: 91
Kategorie: Credencialy / průkazy poutníka
Hmotnost: 0.025 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: