Milí poutníci, naši zákazníci. Vánoce se blíží, pokud tedy plánujete nákup jako dárek pro své blízké či známé, mějte prosím na paměti, že budeme schopni vyřizovat objednávky do pátku 18. prosince 2020. Nemůžeme všakj ovlivnit termín dodání u České pošty ani Zásilkovny. Nenechávejte tedy nákup na poslední chvíli. Děkujeme a přejeme Buen camino v roce 2021!

DVD Camino na kolečkách

Novinka
DVD medium s pošetkou

Honza Dušek v roce 2017 absolvoval pouť z Logroňa do Santiaga. Upoután na invalidním vozíku urazil vzdálenost přes 640 km a to vše v doprovodu svého tehdy 9 letého syna Jendy. Celou pouť dokumentuje celovečerní film Camino na kolečkách v režii Evy Toulové.

90 Kč
Skladem

Film Camino na kolečkách vznikl na šest set kilometrů dlouhé Svatojakubské pouti, kterou absolvoval Jan Dušek se svými přáteli a filmovým týmem. Háček je v tom, že hlavní aktér má už tak odvážnou výpravu ztíženou o invalidní vozík. Jan Dušek je dobrodruh s progresivní formou roztroušené sklerózy. Na svém invalidním vozíku se rozhodl pokořit Svatojakubskou pouť hned z několika důvodů. Sám pro sebe vyráží s prosbou o zpomalení průběhu nemoci. Všem ostatním chce ale hlavně ukázat, že na kolečkách život nekončí a i v těžké životní situaci je možné si splnit své sny a cíle. 

DVD je s českými a anglickými titulky.

Web k celému projektu: www.caminonakoleckach.cz

Hodnocení CSFD: https://www.csfd.cz/film/514149-camino-na-koleckach/prehled/

Trailer: https://vimeo.com/423553696

Délka: 90 minut

Režie: Eva Toulová

Kamera, střih: Tomáš Lénárd

Producent: Petr Hirsch

Kód Kód: 90
Kategorie: Obchod
Hmotnost: 0.1 kg

Trailer dokumentu Camino na kolečkách