🌼DOVOLENÁ 22.7. - 4. 8. V tomto termínu budeme vyřizovat pouze objednávky, které obsahují čistě jen credencialy. U všeho ostatního si tedy raději udělejte zásoby předem. Děkujeme za pochopení. Letnímu odpočinku zdar ⛱ Jsme dobrovolnický spolek a objednávky vyřizueme 1x - 2x týdně podle našich časových kapacit. Nenechávejte své objednávky na poslední chvíli, přinese to víc klidu Vám i nám.

DVD Camino na kolečkách

Honza Dušek v roce 2017 absolvoval pouť z Logroňa do Santiaga. Upoután na invalidním vozíku urazil vzdálenost přes 640 km a to vše v doprovodu svého tehdy 9 letého syna Jendy. Celou pouť dokumentuje celovečerní film Camino na kolečkách v režii Evy Toulové.

Můžeme doručit do:
22.7.2024
90 Kč
Skladem (2 ks)

Film Camino na kolečkách vznikl na šest set kilometrů dlouhé Svatojakubské pouti, kterou absolvoval Jan Dušek se svými přáteli a filmovým týmem. Háček je v tom, že hlavní aktér má už tak odvážnou výpravu ztíženou o invalidní vozík. Jan Dušek je dobrodruh s progresivní formou roztroušené sklerózy. Na svém invalidním vozíku se rozhodl pokořit Svatojakubskou pouť hned z několika důvodů. Sám pro sebe vyráží s prosbou o zpomalení průběhu nemoci. Všem ostatním chce ale hlavně ukázat, že na kolečkách život nekončí a i v těžké životní situaci je možné si splnit své sny a cíle. 

DVD je s českými a anglickými titulky.

Web k celému projektu: www.caminonakoleckach.cz

Hodnocení CSFD: https://www.csfd.cz/film/514149-camino-na-koleckach/prehled/

Trailer: https://vimeo.com/423553696

Délka: 90 minut

Režie: Eva Toulová

Kamera, střih: Tomáš Lénárd

Producent: Petr Hirsch

Kód Kód: 90
Jméno značky: Ultreia
Kategorie: Všechny produkty
Hmotnost: 0.021 kg

Trailer dokumentu Camino na kolečkách

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: