🌼DOVOLENÁ 27.6. - 7. 7. V tomto termínu budeme vyřizovat pouze objednávky, které obsahují čistě jen credencialy. U všeho ostatního si tedy raději udělejte zásoby předem. Děkujeme za pochopení. Letnímu odpočinku zdar ⛱ Jsme dobrovolnický spolek a objednávky vyřizueme 1x - 2x týdně podle našich časových kapacit. Nenechávejte své objednávky na poslední chvíli, přinese to víc klidu Vám i nám.

Ultreia svatojakubská mušle - magnetická placka 5,8 cm

S novým grafickým vizuálem pro vás máme i sérii upomínkových předmětů. Praktická magnetická placka, která udělá radost na každé poutnické ledničce.

Naše originální placka má rozměr 5,8 cm. 

Můžeme doručit do:
28.6.2024
49 Kč
Skladem (>5 ks)

Autorem návrhu je Vojta Hasalík z Panfolk. Mušle je symbolem poutníků. Paprsky cest, které se sbíhají v jednom společném bodě. V místě radosti a sounáležitosti. A taky se rozpínají, aby nám ukázaly širokou a nekonečnou velikost našeho bytí. Je jen na vás, jakým úhlem pohledu se na cestu podíváte.  

Magnetku můžete místit nejen na ledničku, ale na jakýkoliv železný povrch. V nabídce máme i magnetický otvírák a klasické placky k přišpendlení na batoh nebo oblečení.

Kód Kód: 241
Jméno značky: Ultreia
Kategorie: Všechny produkty
Hmotnost: 0.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: