🌼DOVOLENÁ 22.7. - 4. 8. V tomto termínu budeme vyřizovat pouze objednávky, které obsahují čistě jen credencialy. U všeho ostatního si tedy raději udělejte zásoby předem. Děkujeme za pochopení. Letnímu odpočinku zdar ⛱ Jsme dobrovolnický spolek a objednávky vyřizueme 1x - 2x týdně podle našich časových kapacit. Nenechávejte své objednávky na poslední chvíli, přinese to víc klidu Vám i nám.

Putuj se mnou přes Moravu (Klára Sněhotová)

Novinka Tip
Kniha Putuj se mnou přes Moravu

Rozhodnout se k cestě je někdy jednodušší než si myslíš a Klára o tom ví své. Vyrazila z domu na podzimní procházku a najednou byla na pouti do Santiaga de Compostela. Z prvního úseku přes Moravu přináší cestopis plný zážitků. 

Můžeme doručit do:
22.7.2024
290 Kč 290 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

Nemůžeš se odhodlat k vlastní cestě?

Myslíš si, že vyrazit je obtížné?

Nezoufej!

Klára to dřív viděla stejně, ale opak je pravdou. Pojď se spolu s ní projít Moravu od severu k jihu a zjistíš, že na to máš i ty!

Historkami ze své pouti tě Klára chce inspirovat k cestě za splněnými sny. Nemusíš hned na Svatojakubskou cestu. Cesta do Santiaga není ta jediná a plnit si své sny je jednodušší, než si myslíš. Putuj s Klárou přes Moravu a uvidíš, kam tě společná cesta dovede.

 

O autorce: 

Tvořivá cestovatelka plná snů a energie! Miluje objevování přírody, poznávání nových lidí a zachycování krásy světa fotoaparátem. Povoláním optometristka, která ráda objevuje něco nového. Věnuje se turistice, kreslení i sportu. Odpočívá u knížek. Její život je nekonečná cesta plná barev a inspirace!

Kód Kód: 333
Kategorie: Knihy a průvodci
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.34 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: